Gradska izložba

08.11.2023.

Otvorena je gradska izložba na Korzu povodom 50.-og rođendana našeg kluba!

Dragi prijatelji gimnastike,

 

Danas vam s ponosom predstavljamo otvorenje gradske izložbe povodom 50.-og rođendana Gimnastičkog kluba Rijeka. Ovaj jubilej nije samo obilježavanje pet desetljeća sportske izvrsnosti, već i prilika da podijelimo s vama našu strast prema jednom od najljepših i najtežih sportova u svijetu.

 

Nadamo se da će svi posjetitelji, kako prolaznici, tako i bivši i sadašnji članovi i zaljubljenici u ovu predivnu sportsku disciplinu, osjetiti barem dijelić te nevjerojatne ljubavi koju je naša gimnastička obitelj njegovala velikim srcem tokom svih ovih godina. 

 

Pridružite nam se izložbi šetnjom riječkim Korzom i zajedno proslavimo pola stoljeća strpljenja, truda i strasti koju smo uložili u razvoj našeg kluba i njezinih članova.

 

Hvala svima! 

Vaš Gimnastički klub Rijeka